Seminer 2023 – Kayıt Formu

FORD Otosan ve Tedarikçileri Otomotiv Simülasyonları Semineri

Insource Mühendislik tarafından, FORD Otosan ARGE Ekipleri ve FORD Otosan tedarikçileri için düzenlenen “Otomotiv Simülasyon Semineri” bu yıl Gebze TAYSAD içerisindeki Workinn Otel’de 14 Eylül 2023 Perşembe tarihinde düzenlenecek.

Geçtiğimiz yıl Bursa’da düzenlenen Otomotiv Semineri’nin devamı niteliğinde olan bu tam gün sürecek ücretsiz etkinlikte, FORD Otosan ve Insource Partner firmaları yıl içerisindeki simülasyon çalışmalarından örnek sunumlar gerçekleştirilecek. Geçen yıl otomotiv sektöründen 110 kişiyi ağırladığımız etkinliğimizin fotoğraflarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sabah 08:30 akşam 17:00 saatleri arasında tam gün sürecek ücretsiz seminerimizde, otomotiv sektöründeki Ar-Ge çalışmalarında hakkında detaylı bilgileri alıp sektördeki firmaların çalışmaları hakkında sunumlar izleme imkanı bulabileceksiniz. Yemek arasında ve çay-kahve molalarında otomotiv sektöründen profesyonel ekipler ile sohbet ederek yeni gelişmeler ve trendleri yakalama imkanı elde edebileceksiniz. Tamamen ücretsiz olan seminerimizde her firmadan 3 katılımcıyı ağırlama imkanı bulabileceğiz. Kesin katılım kaydı için bu linkteki ya da aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir.