Hakkımızda

Mühendisliği Sanatla Birleştiriyoruz!

Mühendisliğin tecrübe, bilgi, araştırma ve mesleği sevmekten geçtiğini biliyoruz. Farklı sektörlerden farklı ihtiyaçlara kendi içimizdeki çözüm döngüsü ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bir problemin birden fazla çözümle ortadan kaldırılabileceğine inanıyor ve size optimum çözüm sunuyoruz.

 

2008 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’nde mühendislik danışmanlık faaliyetleri ile hayatına başlamış olarak Insource Yazılım, yıllar içerisinde sektöründe kendisine yer bulmuş ve lider konuma gelmiş Simülasyon yazılımları ile 2018 yılından itibaren bağımsız bir firma olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Akademik bilgi birikiminin üniversitelerden sanayi kuruluşlarına aktarılması ve uygulama sahasında ticari başarıya dönüşmesi felsefesiyle yola çıkan Insource Yazılım ekibi 2005 yılından beridir sürdürdükleri kariyerlerinde 300’ü aşkın sanayi kuruluşmuzdan 1000’in üzerinde profesyonele simülasyon eğitimleri vermiştir.

Üzerinde Tamamlanan Proje
0
Mutlu Ticari Müşteri
0
Saatin Üzerinde Analiz
0
Kursiyer
0
Adet Eğitim Hizmeti
0
Geleceği Tasarlasın!

Uzman Mühendislerimiz

Partnerlerimizin global tecrübesini lokal tecrübemizle birleştiriyoruz. Saha ve ürün tecrübemizi her iki tarafa yansıtarak en doğru sonuca gitmeyi hedefliyoruz.