Hakkımızda

Mühendisliği Sanatla Birleştiriyoruz!

Mühendisliğin tecrübe, bilgi, araştırma ve sevmekten geçtiğini biliyoruz. Farklı sektörlerden farklı ihtiyaçlara kendi içimizdeki çözüm döngüsü ile yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bir problemin birden fazla çözümle ortadan kaldırılabileceğineinanıyor ve size optimum çözüm sunuyoruz.

2011 yılında TEKYAZ A.Ş.’nin Simülasyon ürünleri bayisi olarak ticari hayatına başlamış olan Insource Yazılım, yıllar içerisinde sektöründe kendisine yer bulmuş ve lider konuma gelmiş Simülasyon yazılımları ile 2018 yılından itibaren bağımsız olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Akademik bilgi birikiminin üniversitelerden sanayi kuruluşlarına aktarılması ve uygulama sahasında ticari başarıya dönüşmesi felsefesiyle yola çıkan Insource Yazılım ekibi 2005 yılından beridir sürdürdükleri kariyerlerinde 300’ü aşkın sanayi kuruluşmuzdan 1000’in üzerinde profesyonele simülasyon eğitimleri vermiştir.

https://insourceyazilim.com/wp-content/uploads/2019/01/Başlıksız-4-470x400.png

0

Üzerinde Tamamlanan Proje

0

Mutlu Müşteri

0

Saatin Üzerinde Tasarım

0

Üzerinde Kursiyer

0

Farklı Sanayi Tesisi

Geleceği Tasarlasın!

Uzman Mühendislerimiz

Partnerlerimizin global tecrübesini lokal tecrübemizle birleştiriyoruz. Saha ve ürün tecrübemizi her iki tarafa yansıtarak en doğru sonuca gitmeyi hedefliyoruz.