Plast Eurasia 2023 Workshop Eğitimleri

Plast Eurasia 2023 Fuarındayız!

Bizim de üyesi bulunduğumuz, plastik sektörünün birleştirici gücü PAGEV ve TÜYAP işbirliği ile ülkemizde her yıl düzenlenen en önemli etkinlik PLAST EURASIA 2023‘te yine yerimizi aldık.

Sertifikalı Uygulama Eğitimleri: Fuar standımızda bu yıl özel olarak eklediğimiz eğitim alanı ile başta Moldex3D olmak üzere, QForm, Siemens Simcenter ve FloEFD gibi tüm ürünlerimiz için 1 saatlik Workshop eğitimleri organize ediyoruz. Aşağıda eğitim takvimimizden size ve ekibinize uygun olan eğitimleri seçebilirsiniz. Aşağıdaki formdan ön kayıt yaptırabilirsiniz. Sorularınız için destek@insourceyazilim.com adresimize mail atabilirsiniz. Her eğitim için katılımcı kısıtımız 6 kişidir. Fuar sonrası katılım sertifikası hazırlanacaktır.

 

Sertifikalı Uygulama Eğitimleri: Fuar standımızda bu yıl özel olarak eklediğimiz eğitim alanı ile başta Moldex3D olmak üzere, QForm, Siemens Simcenter ve FloEFD gibi tüm ürünlerimiz için 1 saatlik Workshop eğitimleri organize ediyoruz. Aşağıda eğitim takvimimizden size ve ekbinize uygun olan eğitimleri seçebilirsiniz. Bu eğitimlere ön kayıt için destek@insourceyazilim.com adresimize mail atabilirsiniz. Her eğitim için katılımcı kısıtımız 6 kişidir. Fuar sonrası katılım sertifikası hazırlanacaktır.